Hakkımızda

Günümüzde gayrimenkul sektörü ihtiyaç olmasının yanı sıra yatırım olarak da sıkça tercih edilir.

Cointral, önemi her geçen gün artan Bitcoin ve diğer altcoinlerin; hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde hem fiziki, hem de online platformlarda alım ve satımını sağlayan bir teknoloji markasıdır. 2018 yılında İstanbul Kapalı Çarşı şubesinde faaliyet göstermeye başlayan Cointral, 2019 yılında Dubai’de de şube açarak, global bir marka olma yolunda adım atmıştır. Fiziki platformu ile yüksek hacimli Bitcoin ve diğer kripto para alım satım işlemlerine aracılık sağlayan Cointral; Bitcoin, Ethereum, Ripple gibi kripto paraların yanı sıra 1200’ün üzerinde dijital varlığı portföyünde bulundurmaktadır. Fiziki şubelerimizin yanı sıra online işlem ağı olan Online Cointral, kullanıcılarımıza kredi kartıyla kripto para satın alma ve takas işlemlerini mümkün kılıyor.

Cointral markası altında dünyada ilk defa Bitcoin ile gram altın satışını gerçekleştirdiğimiz Cointral Store’u hizmete sunduk. 1gr, 2.5gr, 5gr, 10gr, 250gr, 500gr ve 1000 gramlık altın seçeneklerini barındıran cointral.store, teslimat güvencesi ile eşsiz bir alışveriş deneyimi sağlıyor.

Cointral, gayrimenkul sektöründe alışılmışın dışındaki girişimi cointral.io ile kullanıcıların diledikleri gayrimenkulu kripto paralarla alma imkanını sağlıyor. Satın almak istediğiniz gayrimenkul için istenilen bilgileri girerek uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz; kullanıcılarımıza kolay, sorunsuz ve güvenli yöntemler sunarak kripto para piyasalarında işlem yapma imkanı sağlamak ve global partnerlerimiz sayesinde en uygun dijital para kurlarını temin etmektir.