Sıkça Sorulan Sorular

Cointral.io nedir?

Cointral.io, Bitcoin, Ethereum, BNB Coin ve 1200’den fazla altcoin ile gayrimenkul satın alabilmenizi sağlayan bir hizmettir.

Hangi kripto para birimleriyle gayrimenkul satın alabilirim?

Bitcoin, Ethereum, BNB ve 1200’den fazla farklı altcoin ile gayrimenkul satın alabilirsiniz.

Bitcoin ve diğer altcoinler ile nasıl gayrimenkul satın alabilirim?

Cointral.io adresine giren kullanıcı, satın almak istediği gayrimenkulün fiyatını manuel olarak belirtebilir. Ad-soyad, telefon, e-posta bilgileri doldurulduktan sonra uzman ekibimiz bu talebi karşılamak için gerekli danışmanlığı sağlamaktadır.

Tapu işlemlerini Cointral mi üstleniyor?

Hayır. Cointral yalnızca satın almak istediğiniz gayrimenkulün ödeme işlemlerine aracılık hizmeti sağlamaktadır.

Cointral ile sadece kripto paralarla mı gayrimenkul satın alabilirim?

Cointral, sadece kripto para birimleri ile ödeme hizmeti sunarak kullanıcılarının gayrimenkul satın almalarını sağlar.

Satın almak istediğim gayrimenkulün bir fiyat limiti var mıdır?

Hayır. Satın almak istediğiniz gayrimenkul için bir fiyat limiti bulunmamaktadır. İstediğiniz tutardaki gayrimenkulü Cointral’in yüksek likidite sağlama özelliği sayesinde satın alabilirsiniz.

Cointral bir gayrimenkul şirketi midir?

Hayır. Cointral, Bitcoin ve diğer altcoinlerin; hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde hem fiziki, hem de online platformlarda alım ve satımını sağlayan bir teknoloji markasıdır.

Gayrimenkul almak için yalnızca web sitelerinden mi araştırma yapmayalıyım?

Araştırmalarınızı web sitelerinden yapabildiğiniz gibi reel olarak da yapabilir, satın almayı düşündüğünüz gayrimenkulleri cointral.io üzerinden bizler ile paylaşarak işlem sürecinizi başlatabilirsiniz.

Gayrimenkul alarak Türk vatandaşlığı alabilir miyim?

Evet. 19.09.2018 ve 07.12.2018 tarihinde yayımlanan Resmi Gazete’deki karara göre, yabancıların Türk vatandaşlığına geçişine ilişkin belli başlı düzenlemeler yapılmıştır. Buna göre, Türkiye Cumhuriyeti’nde en az 250.000 USD değerinde gayrimenkul satın alan veya noterden 250.000 USD değerinde mülk satın alma taahhüdünde bulunan yabancılar doğrudan Türk Vatandaşı olabilir.